FAQ – czyli 14 pytani i odpowiedzi dzięki którym pozbędziesz się wszelkich wątpliwości!

Bazując na wieloletnim doświadczeniu przygotowałem dla Ciebie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
Oto zestawienie 14 pytań i odpowiedz, które rozwieje Twoje wątpliwości.
1. Jakie masz doświadczenie? Dzięki rodzinnej firmie z historią, z fotografią i filmem miałem do czynienia od małego, a pierwszą pracę wykonałem 8 lat temu. Od tego czasu nieprzerwanie uczę się sztuki operatorskiej. Mogę zaoferować Wam doświadczenie nabyte podczas studiów w szkole filmowej i filmów ślubnych realizowanych w Krakowie. Najlepszym dowodem moich umiejętności jest nieprzerwany rozwój z licznymi sukcesami i dziesiątki zadowolonych nowożeńców i klientów indywidualnych. Więcej o mnie możesz dowiedzieć się na mojej stronie fb, do której odwiedzenia serdecznie Cię zapraszam.
2. Czy potrzebny nam drogi film z dnia ślubu?Obecnie sam jestem na etapie ogarniania różnych spraw na własny ślub, więc w pełni rozumiem Twoje obawy związane z ceną. Na cenę nie wpływa długość filmu (jak wiele osób myśli), na cenę wpływa przede wszystkim umiejętności operatora nabyte na przestrzeni lat (niejednokrotnie na licznych i wcale nie tanich kursach) i sprzęt jakiego będzie używać. Odpowiadając zatem na Twoje pytanie. NIE, nie potrzebujesz drogiego, przepłaconego filmu ślubnego. Potrzebujesz filmu ślubnego gdzie cena idzie w parze z jakością usługi. Jeśli ten warunek będzie spełniony to nigdy nie pożałujesz wydanych pieniędzy.
3. Jak przygotowujesz się do pracy? Sumiennie. Chciałbym Cię teraz odesłać na mojego bloga gdzie znajduje się mój artykuł, w którym dokładnie opisałem jak przygotowuje się do pracy. Link do mojej strony na której między innymi prowadzę bloga możesz znaleźć w informacjach.
4.Na jakim sprzęcie pracujesz? Nie oszczędzałem i mogę się pochwalić, że pracuję na jednym z najlepszych zestawów dostępnych obecnie na rynku do produkcji filmów ślubnych i jest to Sony a7III wraz z jasnym i ostrym Tamronem 28-75. Stabilizację zapewnia zaawansowany gimbal Feiyu Tech AK2000 i inne akcesoria gripowe od wiodącej marki manfrotto. Do dźwięku używam uznanego rejestratora Zoom H1 i najlepszych mikrofonów RODE.
5. Jak wyglądają etapy współpracy?

 1. Pytacie o termin i rezerwujecie go. Podpisujemy umowę.
 2. Wypełniacie ankietę
 3. Tydzień przed ślubem dzwonię do Was i upewniam się czy Wasze wymagania zostają bez zmian.
 4. Wasz ślub -> Wy się spokojnie bawicie, a ja intensywnie pracuję.
 5. Starannie montuje film i teledysk zgodnie z Waszymi wymogami.
 6. Wpłacacie pozostałą kwotę, a ja oddaję Wam film i czekam na feedback.
  1. Jeśli się podoba -> chwalicie się filmem na fb i w śród znajomych, wystawiacie opinie na moim fb.
  2. Jeśli chcecie z własnych powodów aby coś dodatkowo wyciąć / wstawić -> piszecie do mnie i macie to w cenie.
 7. Koniec. Idealny film ślubny jest Wasz

6. Jak wygląda podpisanie umowy? Prosto i przyjemnie. Spotykamy się osobiście bądź podpisujemy umowę online i wpłacacie zaliczkę. Wcześniej prowadzimy luźną rozmowę podczas której słucham Waszych potrzeb i proponuję najkorzystniejsze rozwiązanie. Wraz z podpisaniem umowy dostajecie ode mnie ankietę, w której precyzujecie swoje wymagania.
7. Co z dojazdem? Dojazd do 80 km od Białej Podlaskiej jest w cenie pakietu. Przyjeżdżam własnym samochodem.
8. Czy mogę wpłynąć na wygląd naszego filmu ślubnego i czas trwania filmu?Oczywiście, że TAK! Specjalnie dla Ciebie przygotowałem kilka pakietów filmowych o różnych widełkach czasowych. Do każdego pakietu możesz wybrać liczne dodatki które oferuje, tak aby film spełniał Wasze własne wyobrażenie IDEALNEGO filmu ślubnego.
9. Czy możemy sami wybrać co chcemy by znalazło się w filmie ślubnym? TAK. W tym celu dostajecie ode mnie specjalnie przygotowaną ankietę.
10. Czy mogę sam/-a wybrać muzykę do naszego filmu?TAK. Propozycję możecie przesyłać do 7 dni od daty ślubu.
11. Ile to kosztuje? Mniej niż mogłoby się Tobie wydawać i cena zależy od Twoich potrzeb. Napisz do mnie i pozwól się pozytywnie zaskoczyć
12. Jak się ubierasz do pracy? Z szacunkiem i wygodnie. Ubiór pasujący do okoliczności i nie wyróżniający się. Czarna koszula i eleganckie spodnie. Ciemne, wygodne i ciche buty.
13. Gdzie mogę zobaczyć cały film, który realizowałeś? Z racji polityki jaką prowadzę, całe filmy podeślę prywatnie na prośbę zainteresowanego.
14.Czy świadczysz inne usługi filmowe?TAK. Zajmuje się również asystowaniem na planach filmowych w pionie operatorskim. Samodzielnie świadczę usługi reklam, promocji, filmów szkoleniowych, iventowych i znacznie więcej.
15.Dlaczego mielibyśmy wybrać Marcin Bieliński Film? Doświadczenie, chęć rozwoju, pasja, ukończone szkolenia, sukcesy i zadowoleni klienci – to coś co mnie wyróżnia. Oprócz tego? Ze wszystkich powodów jakie mogłeś przeczytać powyżej. Zastanów się, a potem śmiało napisz do mnie, to nic nie kosztuje
Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Spokojnie. Zadaj mi pytanie w komentarzu lub prywatnie, a ja odpowiem.